درگاه پرداخت اینترنتی

پرداخت اينترنتی نوعی پرداخت الكترونيكی است كه از طريق آن دارندگان كليه كارت‌های بانكی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود شامل شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خريد كالا يا خدمات بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام نمايند.

فروشگاه اینترنتی اس وی اس کالا از شرکت به پرداخت ملت که پوشش دهنده بیش از 15.000 پایانه پرداخت اینترنتی با امنیت و سرعت بالا در سراسر کشور می‌باشد؛ استفاده می کند.

به پرداخت ملت کماکان در اوج

طبق آخرین گزارش اقتصادی شرکت شاپرک در آذر ماه سال 98 ، شرکت به پرداخت ملت بیشترین افزایش را در تعداد تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی به خود اختصاص داد. بدین ترتیب این شرکت با 2.58 درصد رشد نسبت به آبان ماه 98 در تعداد تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی بین شرکت های پرداخت الکترونیک به جایگاه سوم رسید.

بنابر این گزارش به پرداخت ملت با کسب 34.42 درصد از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی ، مطابق ماه های گذشته همچنان جایگاه نخست و بیشترین سهم را به خود تخصیص داده است.

شایان ذکر است پیرو این گزارش در آذر ماه 98 به پرداخت ملت در تعداد و مبلغ تراکنش ها کماکان در رتبه نخست قرار دارد.

همچنین به پرداخت ملت از اردیبهشت ماه سال 98 تاکنون با بیش از 20 درصد رشد در تعداد تراکنش های ابزار پذیرش موبایلی از جایگاه هفتم به جایگاه سوم رسید و از این حیث بیشترین سهم و رشد را در بین شرکت های پرداخت الکترونیک داشته است.

 

مرکز پاسخگویی مشتریان درگاه پرداخت اینترنتی 021-27312731