امنیت و محافظت گوشی به سبک راک اسپیس

از ابتدای ورود گوشی های موبایل به ایران، تاکنون نام چند برند تولید کننده همیشه بیش از برندهای دیگر به گوش می رسد. برند هایی همچون نوکیا(Nokia)، سامسونگ(Samsung)، اپل(apple) و در سالهای اخیر هوآوی و شیائومی برند گوشی هایی هستند که دست اکثر افراد به چشم می خورد. اما در این بین برندهایی دیگری هستند که به محض شنیدن نامشان، یک سوال در ذهن نقش می بندد. آیا این برند ها در ایران هم وجود دارد؟

جواب این سوال مثبت است. برندهایی مانند دوجی(Doogee)، کاترپیلار(Caterpillar)، اینیفینیکس(Inifinix)، اوپو(Oppo)،گوگل نکسوس(Google) و … در ایران وجود دارد. برخی از طریق سفر های تفریحی به کشورهای دیگر و برخی از طریق بازرگانان وارد ایران شده اند. بنابراین بدیهی است لوازم جانبی این محصول همچون قاب و گلس به سادگی در بازار موجود نباشد. همچنین افرادی که از گوشی های قدیمی و گوشی های تازه وارد استفاده می کنند، همیشه با معضل نبود اکسسوری های موبایل خود روبرو هستند.

راک اسپیس(rock space) برندی نام آشنا در تولید کالاهای دیجیتال و لوازم جانبی است. ساخت دستگاه های برش فیلم(rock spcae film cutter)، شامل محافظت صفحه نمایش (glass) و برچسب محافظ پشت گوشی تولید جدید این شرکت است. دستگاه ساخت دستگاه های برش فیلم(rock spcae film cutter) قابلیت برش ۹۹ درصد برندهای موبایل دنیا، دوربین های دیجیتال، محافظ لنز و محافظ صفحه ساعت های هوشمند را دارد. به محض ورود گوشی های جدید دستگاه جهت برش برچسب های پوششی به روز رسانی می شود.

فیلم های شفافی که این برند با نام راک اسپیس در مدل های مختلفی مانند آنتی بلو، مات، هیدروژل، پرایوسی(privacy) و آنتی باکتریال نیز تولید نموده کیفیت بسیار بالایی دارد و باعث افت کیفیت نمی شوند. این محصول، جنسی مشابه با TPU دارد و در مقابل کیفیت بسیار بالاتری با قابلیت انعطاف پذیری دارد.