محافظ صفحه نمایش هیدروژل چیست؟

سلام دوست عزیز در این بخش قصد داریم در مورد نسل جدید محافظ های صفحه نمایش صحبت کنیم. خوبه که در ابتدا بگیم که تکنولوژی هیدروژل چی هست و به چه کاری میاد.

اینکه بخوام در مورد هیدروژل ها تخصصی صحبت کنم  درکش رو برای افرادی که تخصصی در زمینه شیمی و ساختار و پیوندها ندارن سخت میکنه ولی خوبه بدونیم هیدروژل ها از موادی دوستدار محیط زیست تشکیل شدن که لطافت و کیفیتش رو میشه از اونجاییکه در مصارف پزشکی همچون لنز های تماسی استفاده میشه رو فهمید.
به دلیل ساختار شبکه ای عرضی و پیوند های محکم ذرات این تکنولوژی وارد عرصه ی لوازم جانبی تلفن همراه و رایانه ها شده چون در برابر ضربه و خط و خش مقاومت بالایی از خودش نشون داده. نمونه ی پیش پا افتاده اما جالبی از این محصول با قابلیت جذب رطوبت همون خاک های ژله ای هست اما داستان محافظ های صفحه نمایش چیزی فراتر از این محصول هست.

ویژگی بعدی این محافظ های صفحه نمایش قابلیت خود ترمیمی هست که در صورت آسیب های سطحی ( منظور عدم استفاده از تیغ, قیچی و اشیاء تیز و یا گرم) این محصول خودش رو ترمیم میکنه و تبدیل شده به محصولی پرطرفدار که تقاضای بالایی داره.

اس وی اس کالا خیال همه رو هم راحت کرده و دستگاهی برش راک اسپیس که تولید کننده محافظ های صفحه نمایش هیدروژل با برند خود راک اسپیس رو برای تمام مدل های قدیمی و جدید و کاملا نایاب رو وارد کرده تا همه بتونن از نزدیک شاهد این کیفیت بی نظیر باشن.

از گوشی های موتورولا و دوجی گرفته تا نوکیا و سامسونگ و آیفون.