رویه ارسال سفارش

ارسال تمامی سفارشات، مستقیم از انبار اس وی اس کالا و از دو طریق پشت پیشتاز یا تیپاکس (برای مشتریان تهران و شهرستان) و پیک موتور داخل شهری بسیار سریع (فقط مشتریان شهر تهران و در محدوده ارسال) انجام می شود.

چنانچه مشتری شهرستان هستید و یا آدرس شما خارج از محدوده ارسال پیک شهری می باشد ارسال سفارش فقط از طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس امکان پذیر است. (ارسال سفارشات مشتریان تهرانی خارج از محدوده ارسال توسط پیک موتوری فقط در صورت درخواست مشتری و قبول هزینه ارسال نیز امکان پذیر است.)

 

زمان ارسال سفارشاتی که با پست ارسال می شود :

تمام سفارش هایی که قبل از ساعت ۱۶ (به استثنا پنج شنبه ها تا ساعت ۱۲ ظهر) به صورت موفق ثبت و نهایی می شوند، در همان روز تحویل دفتر پستی و یا تیپاکس می شوند و چنانچه بعد از این ساعت ها ثبت شوند، ارسال در اولین روز کاری بعد انجام می گیرد.

 

زمان ارسال سفارشاتی که با پیک موتوری داخل شهری می شود :

تمام سفارش هایی که در بازه زمانی ۹ صبح الی ۱۶ (به استثنا پنج شنبه ها تا ساعت ۱۵ ظهر) به صورت موفق ثبت و نهایی می شوند، در همان روز و نهایتا ظرف ۲ ساعت پس از ثبت سفارش تحویل پیک موتوری داخل شهری می شوند و چنانچه بعد از این ساعت ها ثبت شوند، ارسال در اولین روز کاری بعد انجام می گیرد.

 

هزینه های ارسال :

هزینه بسته بندی و ارسال برای سفارشات زیر پانصد هزار تومان با پست پیشتاز و یا تیپاکس برای سراسر ایران مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان می باشد که در پایان سفارش به صورت اتوماتیک اضافه می شود. ارسال کلیه سفارشات بالای ۵۰۰۰۰۰ تومان رایگان می باشد.

هزینه بسته بندی و ارسال برای سفارشات زیر پانصد هزار تومان با پیک موتوری داخل شهری برای مشتریان تهرانی داخل محدوده ارسال مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان می باشد که در پایان سفارش به صورت اتوماتیک اضافه می شود. ارسال کلیه سفارشات بالای ۵۰۰۰۰۰ تومان رایگان می باشد.

هزینه بسته بندی و ارسال با پیک موتوری داخل شهری برای مشتریان تهرانی خارج از محدوده ارسال متغیر می باشد و مبلغ کرایه را می توانند پس از تحویل سفارش به پیک مربوطه پرداخت نمایند. (شرکت هایی مانند اسنپ و غیره برای آدرس های مختلف و در زمان های مختلف قیمت های متغیر دارند.) ارسال کلیه سفارشات بالای ۵۰۰۰۰۰ تومان رایگان می باشد.

 

به دلیل امنیت و سرعت بالا در ارسال از شرکت هایی مانند اسنپ استفاده می کنیم و امکان پیگیری سفارش و هماهنگی جهت تحویل کالا با پیک موتوری به راحتی حتی توسط خریدار امکان پذیر است.

در حال حاضر امکان تحویل سفارش و پرداخت در محل میسر نمی باشد ولی در تلاشیم در آینده نزدیک این سرویس را جهت رفاه حال شما فراهم سازیم. همچنین از اعتماد شما قدردانی می کنیم.